7 Den 8 E Lgs Türkçe Hazırlık Kitabı
Omage Yayınları

7 Den 8 E Lgs Türkçe Hazırlık Kitabı


₺172,90 ₺247,00 %30


Bilgi Kartı

Yayın Dili Türkçe
Basım Tarihi MAYIS 2023
Sayfa Sayısı 224
Kapak Kağıdı 300 gr Mat Kuşe
İç Kağıt 70 gr 1. Hamur
Boyutları 195x275 mm
Baskı Sayısı 2. BASKI
Ağırlık 1
OMAGE'den muhteşem bir eser daha! * Tüm başarılar, ilk adımı atmakla başlar. Siz de bu yaz LGS'deki başarınız için ilk adımı 7'den 8'e LGS Türkçe kitabınızla atın. *Uzun soluklu LGS'de yazın iyi bir başlangıç yapıp rakiplerinizin önüne geçmek için 7'den 8'e LGS Türkçe kitabı tam size göre. LGS'de çıkabilecek sorulara birebir uyumlu özgün sorularımızla sizi bu yazdan LGS'ye hazırlıyoruz. * Türkçedeki kazanımlara uygun tamamen yeni nesil sorularla LGS'de iyi bir başlangıç yapıp, LGS'yi sizin için kâbus olmaktan çıkarın. * 7'den 8'e LGS Türkçe kitabımız, Türkçe dersinde her yönüyle sizi LGS'ye eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlayacaktır. * Özellikle anlama dayalı ve 8. Sınıf ilk dil bilgisi konularını kapsayan kitabımızla 8. sınıf konularına erken hazırlanmanın da avantajını yaşayacaksınız. * LGS için bir siz bir de OMAGE yeter. ***OMAGE VARSA FARK VAR*** 7. sınıftan 8. sınıfa geçen öğrencilerimizin LGS heyecanına şimdiden başlamaları için mutlaka başucunda bulunması gereken bir eser. Peki bu eserimizde neler var? OMAGE 7 DEN 8 E HAZIRLIK KİTABIMIZLA 8. sınıfta gerekli olan en temel bilgiler SINAVDA SORULAN SORU FORMATLARI ile birlikte öğrenciye hatırlatılıyor. ?Bu kitapta sadece 7. sınıfın tekrarı değil öğrencinin sınava hazırlık için bilmesi gereken tüm Türkçe konuları ele alınmış ve ardından bu konularla ilgili LGS de sorulan soruların benzerleri sorularak öğrencinin soru tiplerine aşina olması hedeflenmiştir. ?KİTABIN SONUNDA 8. SINIF BAŞLANGIÇ KONULARI ise ayrıntılı olarak anlatılıp 8. sınıfa yumuşak bir geçiş sağlanmıştır. Kitap 1 ay gibi kısa bir sürede öğrencilere bitirtilerek temel bilgilerek hızlıca hatırlatılıp 8. sınıf konuları ile devam edilebilir. ?Kitabı ayrıntılı olarak incelemek için? https://altinkarne-ebook.s3.eu-central-1.amazonaws.com/2021/OMAGE/T%C3%9CRK%C3%87E/Omage_7den_8e_Turkce_SB.indd/Omage_7den_8e_Turkce_SB.indd.html Uzun soluklu LGS’de yazın iyi bir başlangıç yapıp rakiplerinizin önüne geçmek için 7’den 8’e LGS Türkçe kitabı tam size göre. Türkçedeki kazanımlara uygun tamamen yeni nesil sorularla LGS’de iyi bir başlangıç yapın. 7’den 8’e LGS kitabımız her yönüyle sizi LGS’ye hazırlar

Customer reviews

4.1 out of 5 11,130 global ratings
5
53%
4
22%
3
14%
2
5%
1
7%

Review this product

Share your thoughts with other customers.

Write the Review

Reviews

Shankar Subbaraman

30 December 2022 Verified Purchase

Need to recheck the weight at delivery point

Product quality is good. But, weight seemed less than 1kg. Since it is being sent in open package, there is a possibility of pilferage in between. FreshCart sends the veggies and fruits through sealed plastic covers and Barcode on the weight etc. .

Robert Thomas

29 December 2022 Verified Purchase

Need to recheck the weight at delivery point

Product quality is good. But, weight seemed less than 1kg. Since it is being sent in open package, there is a possibility of pilferage in between. FreshCart sends the veggies and fruits through sealed plastic covers and Barcode on the weight etc. .

Barbara Tay

28 December 2022 Unverified Purchase

Need to recheck the weight at delivery point

Everytime i ordered from fresh i got greenish yellow bananas just like i wanted so go for it , its happens very rare that u get over riped ones.

Sandra Langevin

8 December 2022 Unverified Purchase

Great product

Great product & package. Delivery can be expedited.

Create Review

Overall rating

Rate Features

Flavor
Value for money
Scent
Add a headline
Add a photo or video

Shoppers find images and videos more helpful than text alone.

Add a written review